iStyle iPad FLIP CASE PC iPad 12,9 2018 - blue

SKU
PL34011101600001
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049111644
Боја
Blue
Големина
No
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Full case

Product declaration