Apple Smart Folio for iPad Air (4th) - Electric Orange (Seasonal Spring2021)

SKU
MJM23ZM/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252438350
Боја
Electric Orange
Материјал
Polyurethane
iPad компатибилност
iPad Air 5, iPad Air 4
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration