iStyle iPad FLIP CASE PC iPad 11 - red

SKU
PL33911101400001
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049111613
Боја
Red
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (1. gen)
Тип на футрола
Full case

Product declaration