Next One Rollcase за iPad 11" - Royal Blue

SKU
IPAD-11-ROLLBLU
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
Боја
сина
Големина
No
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (2020)
Тип на футрола
Full case

Product declaration