Next One футрола за iPad Pro 12.9" (2018/20) - зелена

SKU
IPD12.9-SMART-GRN
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
Боја
зелена
Големина
No
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane)
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Full case

Product declaration