Next One Rollcase за iPad 10.2" - Ballet Pink

SKU
IPAD-10.2-ROLLPNK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
Боја
розева
Големина
No
iPad компатибилност
iPad (8th gen), iPad (7. gen)
Тип на футрола
Full case

Product declaration