Next One Rollcase за iPad 11" - Leaf Green

SKU
IPAD-11-ROLLGRN
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
Боја
Leaf Green
Големина
No
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (2020)
Тип на футрола
Full case

Product declaration