NextOne - Tempered Glass for iPad Air 10.5"

SKU
IPAD-10.5-GLS
 

Достапност

Детали

Next Provider нуди целосни безбедносни решенија за сите најпопуларни модели на iPad. Инсталацијата никогаш не била полесна. Благодарение на апликаторот што доаѓа со секое заштитно стакло, потребни се само неколку секунди за да го заштитите вашиот iPad. Апликаторот доаѓа во различни големини, специфични за секој модел на iPad, така што не треба да се грижите за неговото поставување. Клучни карактеристики:
 • Калено стакло 9H степен на издржливост
 • Олеофобичен нано премачкување
 • Ултра тенко стакло стакло
 • Максимален одговор на допир
 • Против гребнатини и против кршење
 • ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Производител
  NEXT ONE
  Weight
  0.0000
  EAN code
  6427157000136
  Големина
  10.5inch iPad Pro
  Материјал
  Tempered Glass
  iPad компатибилност
  iPad Pro 10.5", iPad Air 3
  Тип на футрола
  Screen Protector

  Product declaration