NextOne - Tempered Glass за iPad Pro 11"

SKU
IPAD-11-GLS
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Next Provider нуди целосни безбедносни решенија за сите најпопуларни модели на iPad. Инсталацијата никогаш не била полесна. Благодарение на апликаторот што доаѓа со секое заштитно стакло, потребни се само неколку секунди за да го заштитите вашиот iPad. Апликаторот доаѓа во различни големини, специфични за секој модел на iPad, така што не треба да се грижите за неговото поставување. Клучни карактеристики:
 • Калено стакло 9H степен на издржливост
 • Олеофобичен нано премачкување
 • Ултра тенко стакло стакло
 • Максимален одговор на допир
 • Против гребнатини и против кршење
 • ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Производител
  Next One
  Weight
  0.0000
  Големина
  11inch
  iPad компатибилност
  iPad Pro 11" (2020), iPad Pro 11" (1. gen)
  Тип на футрола
  Screen Protector

  Product declaration