NextOne - Tempered Glass за iPad 10.2"

SKU
IPAD-10.2-GLS
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Next Provider нуди целосни безбедносни решенија за сите најпопуларни модели на iPad. Инсталацијата никогаш не била полесна. Благодарение на апликаторот што доаѓа со секое заштитно стакло, потребни се само неколку секунди за да го заштитите вашиот iPad. Апликаторот доаѓа во различни големини, специфични за секој модел на iPad, така што не треба да се грижите за неговото поставување. Клучни карактеристики:
 • Калено стакло 9H степен на издржливост
 • Олеофобичен нано премачкување
 • Ултра тенко стакло стакло
 • Максимален одговор на допир
 • Против гребнатини и против кршење
 • ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Производител
  Next One
  End of life
  No
  Материјал
  Glass
  iPad компатибилност
  iPad (7. gen)
  Тип на футрола
  Screen Protector