Apple iPhone 11 Pro Smart Battery Case with Wireless Charging

SKU
apple-iphone-11-pro-smart-battery-case
Боја
Black %
Pink %
White %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Направена за iPhone 11 Pro, Smart Battery футролата Ви овозможува уште поголема трајност на батеријата додека истовремено нуди голема заштита. Внатре, меката постава направена од микрофибер помага да се заштити вашиот iPhone. Од надвор, мекиот свиленкаст финиш на силиконот Ви дава прекрасно чувство во Вашата рака. Smart Battery футролата е компатибилна со Qi сертифицирани полначи. Со Smart Battery футролата, статусот на вашата батерија се појавува во центарот за нотификации, така што точно знаете уште колку батерија имате преостанато. Футролата може да се полни уште побрзо со USB-PD компатибилни полначи. Исто така, поддржува Lightning аксесоари како што се EarPods со Lightning конектор (вклучен со Вашиот iPhone), или Lightning Digital AV адаптер (се продава одделно).

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Weight
0.0000
Големина
No
Производител
Apple
EAN code
190199268548
Боја
White
Материјал
Microfiber, Silicone
Тип на футрола
Battery Case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro
Производител
Apple
Боја
Black
Материјал
Microfiber, Silicone
Тип на футрола
Battery Case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro
Производител
Apple
EAN code
190199268654
Боја
Pink
Материјал
Microfiber, Silicone
Тип на футрола
Battery Case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration