Artwizz CarPlug Double Полнач:

Artwizz CarPlug Double Полнач

SKU
9659-1733
CarPlug е специјално дизајниран за Вашиот автомобил и мобилен уред. Повеќе нема да ве нервира празната батерија додека сте на долго патување. Паметни телефони,таблети,системи за навигација и многу други технички уреди сега многу лесно може да ги наполните додека сте на патување.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Полнење на Вашиот телефон во Вашиот автомобил
CarPlug е специјално дизајниран за Вашето возило и мобилен уред. Повеќе нема да ве нервира празната батерија додека сте на долго патување. Паметни телефони,таблети,системи за навигација и многу други технички уреди сега многу лесно може да ги наполните додека сте на патување.
Адаптерот за автомобил е компактен и стилски дизајниран
Обезбедува стабилен развој и долготраен животен век на уредот, а неговата мат боја дава уникатен изглед.
Производител
Artwizz
EAN code
4260294119659
End of life
No
Бои
Rose Gold
Боја
Розево златна
Компатибилност - адаптер
USB
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini
iPod Compatibility
iPod nano 7th Generation, iPod touch (6th gen.)