iStyle 38W Pro Charger (20W USB-C; 18W USB-A) - White

SKU
PL9915101100107
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
EAN code
8596049153316
Боја
White
Бои
White
MagSafe compatibility
No
Charger type
Wall charger
Компатибилност - адаптер
USB, USB-C
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9-in. (5th generation), iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 11" (2. - 3. gen), iPad Pro 11" (2020), iPad Pro 11" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 4, iPad Air 3, iPad mini 5, iPad mini 4

Product declaration