Artwizz FolioJacket for iPhone X - Black:

Artwizz FolioJacket for iPhone X - Black

SKU
6694-2182

Artwizz FolioJacket за iPhone X е футрола со одлични заштитни својства. Футролата го заштитува вашиот iPhone X на предната, задната и страничната страна и исто така додава различни функции на вашиот iPhone X. Artwizz FolioJacket iPhone X е направен од мазни материјали кои се лесни за чување. Материјалот е исто така многу издржлив, така што вашиот Artwizz FolioJacket ќе остане убав дури и по долго време.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Artwizz FolioJacket за iPhone X е футрола со одлични заштитни својства. Футролата го заштитува вашиот iPhone X на предната, задната и страничната страна и исто така додава различни функции на вашиот iPhone X. Artwizz FolioJacket iPhone X е направен од мазни материјали кои се лесни за чување. Материјалот е исто така многу издржлив, така што вашиот Artwizz FolioJacket ќе остане убав дури и по долго време.

Производител
Artwizz
EAN code
4260458886694
End of life
No
Боја
црна
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone X
Капацитет
No