Artwizz HangOn Case for iPhone 11

SKU
3388-2885
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

iPhone 14 Pro Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Pro Clear Case with MagSafe
5.190 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Pro Max Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Pro Max Clear Case with MagSafe
5.190 МКД

Достапен производ

Next One All-rounder glass screen protector for iPhone 14 Pro Max
Next One All-rounder glass screen protector for iPhone 14 Pro Max
1.890 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Pro Leather Case with MagSafe - Midnight
iPhone 14 Pro Leather Case with MagSafe - Midnight
5.790 МКД

Достапен производ

Next One All-rounder glass screen protector for iPhone 14 Pro
Next One All-rounder glass screen protector for iPhone 14 Pro
1.890 МКД

Достапен производ

iSTYLE FLEXIGLASS IM iPhone 13 / 13 Pro (6,1") with applicator
iSTYLE FLEXIGLASS IM iPhone 13 / 13 Pro (6,1") with applicator
1.490 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Clear Case with MagSafe
5.190 МКД

Достапен производ

iPhone 13 Silicone Case with MagSafe Midnight
iPhone 13 Silicone Case with MagSafe Midnight
5.190 МКД

Достапен производ

Детали

 • Oколу вратот или преку рамо, оваа футрола за Вашиот iPhone гарантира дека вашите раце се слободни во секое време
 • можете да ја прилагодите должината на ременот и брзо да ја отстраните или замените, исто така достапни се и дополнителни ленти одделно во голем број на бои и материјали
 • удобно место за картички на задниот дел од заштитната футрола
 • ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Големина
  iPhone 11
  iPhone компатибилност
  iPhone 11

  Product declaration