Artwizz Leather Clip for iPhone 7/8

SKU
conf-artwizz-leather-clip-iphone-7-8-mk
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Сакате квалитет и прекрасен дизајн? Artwizz Leather Clip е совршен додаток на Вашиот уред. Маската е направена од квалитетна кожа која нуди убав изглед и удобно чувство на рака.
Најтенка маска за вашиот iPhone
Artwizz Leather Clip e samo 1.5 mm голем. Тој е еден од најтенките маски на пазарот, што нема да влијае на дизајнот на Вашиот уред.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
End of life
No
Бои
Black, Blush Rose, Red
Боја
No
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7
Капацитет
No
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458881118
Боја
црна
Материјал
Leather, Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7
Капацитет
iPhone 7
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458881125
Боја
црвена
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7
Капацитет
iPhone 7/8
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458881132
Боја
светло розева
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7
Капацитет
iPhone 7