Artwizz NoCase for iPhone XS Max

SKU
4297-2445
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Artwizz NoCase for iPhone XS Max

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
EAN code
4260598444297
Големина
iPhone Xs Max
End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration