Artwizz NoCase for iPhone XS Max

SKU
4297-2445

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Artwizz NoCase for iPhone XS Max

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
EAN code
4260598444297
Боја
Clear / Transparent
Големина
iPhone Xs Max
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration