Artwizz NoCase for iPhone 11 Pro Max

SKU
3418-2886

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Artwizz NoCase е ултра-тенка футрола за вашиот iPhone. Еластичната заштитна футрола за iPhone 11 Pro Max е направена од најдобриот TPU достапен материјал.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Боја
јасен / транспарентен
Големина
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max

Product declaration