Artwizz NoCase for iPhone 11 Pro

SKU
2992-2872

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Artwizz NoCase е ултра-тенка футрола за вашиот iPhone. Еластичната заштитна футрола за iPhone 11 Pro е направена од најдобриот TPU достапен материјал.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Боја
јасен / транспарентен
Големина
No
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration