Belkin Car Charger BOOST CHARGEª Dual USB-C 36W

SKU
CCB002BTBK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Брзо полнење на два телефони истовремено во движење. Посветената моќност од 18W по USB-C® порта значи дека добивате брзо полнење за секој уред со можност за испорака на напојување преку USB кога е поврзан со кој било USB-C кабел. Брзо наполнете го Вашиот iPhone 8 или понов модел до 50% за 30 минути или iPad Pro до 50% за 60 минути.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Belkin
Големина
Mac mini
End of life
No
Бои
Black
Боја
црна
Charger type
Car charger
Connectivity
USB-C
Компатибилност - адаптер
USB-C

Product declaration