Belkin TCP 1.0 PET screen protector for iPhone 5/5c/5s - Transparent

SKU
F8W603EC

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Belkin TrueClear™ Transparent Screen Protector за iPhone 5/5s

  • Конкретно дизајниран за iPhone 5/5s
  • Тестирана за оптичка јасност од 93%
  • Ултра тенко заштитно стакло од 0.13мм

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Weight
0.0100
EAN code
745883671540
Модел
No
Големина
No
End of life
No
Бои
Transparent
Боја
јасен / транспарентен
iPhone компатибилност
iPhone 5/5s/SE
Капацитет
No

Product declaration