COMMA Swan Case for iPad PRO 11'' 2018 with Apple Pen Holder

SKU
comma-swan-case-for-ipad-pro-11-2018-with-apple-pen-holder
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Карактеристики:
  • Компатибилност: Дизајниран за iPad PRO 11''.
  • Стабилна поддршка, прецизни отвори
    Прилагодлив според вашите потреби за оптимално доживување при гледање.
  • Прецизни исечоци: Прецизните исечоци овозможуваат целосен пристап до сите функции (копчиња, звучници и камера).
  • Поудобно чувајте го вашиот Apple Pencil.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Comma
Големина
No
Производител
Comma
Боја
Black
Материјал
Fake leather, Polyurethane
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (1. gen)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Comma
Боја
Red
Материјал
Fake leather, Polyurethane
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (1. gen)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Comma
Боја
Blue
Материјал
Fake leather, Polyurethane
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (1. gen)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration