COMMA Swan Case for iPad 2017/iPad 2018 with Apple Pencil Holder

SKU
conf-comma-swan-case-ipad-9-7-with-apple-pencil-holder-mk

COMMA Swan Case дизајниран исклучиво за Apple iPad 9.7 Inch 2017/2018 модел. (Не е компатибилен со други уреди.)

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Карактеристики:
  • Компатибилност: Дизајниран исклучиво за Apple iPad 9.7 Inch 2017/2018 модел. (Не е компатибилен со други уреди.)
  • Дизајн со повеќе слотови: Два држачи за стоење кои обезбедуваат стабилно гледање. Прилагодлив според вашите потреби за оптимално доживување при гледање.
  • Прецизни исечоци: Прецизните исечоци овозможуваат целосен пристап до сите функции (копчиња, звучници и камера).
  • Преден џеб и држач за моливи: Управувајте со документи, картички, пари и други лични предмети и поудобно чувајте го вашиот Apple Pencil.
  • Ремен за рака: Еластичен и синтетички кожен ремен ви овозможува да го користите вашиот iPad удобно и безбедно.
Производител
Comma
End of life
No
Производител
Comma
Материјал
Eco-leather, TPU
Боја
црна
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7"
Тип на футрола
Full case, Hard case
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Comma
Материјал
Eco-leather, TPU
Боја
темно плава
Тип на футрола
Full case, Hard case
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Comma
Материјал
Eco-leather, TPU
Боја
темно црвена
iPad компатибилност
iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes