DEVIA Anti Glare Protector IPhone X Black:

DEVIA Anti Glare Protector IPhone X Black

SKU
DAG8-BK
DEVIA Anti Glare заштитно MAT стакло за iPhone X.

*Во цената не влегува услугата за лепење на стакло/фолија во продавница.
*Услугата за лепење на заштитно стакло/фолија во продавница се наплаќа дополнително 100 МКД.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
DEVIA Anti Glare заштитно MAT стакло за iPhone X.
Производител
Devia
EAN code
6938595300677
End of life
No
Материјал
Tempered Glass
Тип на футрола
Front case
iPhone компатибилност
iPhone X
Капацитет
No