Eco friendly маска за iPhone 11 Pro - плава

SKU
IPH-11PRO-ECO-BLUE
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
Боја
мат плава
Големина
No
Бои
Blue
Материјал
Eco
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration