Eco friendly маска за iPhone 11 Pro - плава

SKU
IPH-11PRO-ECO-BLUE

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next Provider Systems
Боја
Matte Blue
Големина
No
Бои
Blue
Материјал
Eco
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration