Eco friendly маска за iPhone 11 Pro Max - розева

SKU
IPH-11PROMAX-ECO-PNK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
Боја
розева
Големина
No
Бои
Pink
Материјал
Eco
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max

Product declaration