Griffin Airstrap 360 for iPad Mini 5 (2019) & iPad Mini 4 - Black

SKU
GIPD-006-BLK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

AirStrap 360 го прави користењето на вашиот iPad полесен, побезбеден и позабавен, без разлика дали го користите на работа, на училиште или дома.

Product declaration