Griffin Survivor AirStrap 360 за iPad 10.2" - црна

SKU
GIPD-017-BLK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

AirStrap 360 го прави користењето на вашиот iPad полесен, побезбеден и позабавен, без разлика дали го користите на работа, на училиште или дома.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Griffin
iPad компатибилност
iPad (8th gen), iPad (7. gen)
Тип на футрола
Back case

Product declaration