Griffin Survivor Extreme for iPhone 11 Pro

SKU
conf-griffin-survivor-extreme-for-iphone-11-pro-mk
Боја
јаглено сива %
маслинесто зелена %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Технологијата FortiCore заедно со бамперот и копчињата го апсорбира и распрснува шокот за да обезбеди максимална заштита од пад до 4 метри.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Големина
No
Боја
јаглено сива
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro
Боја
маслинесто зелена
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration