iLuv Metal Care Case for iPhone X/XS - Silver:

iLuv Metal Care Case for iPhone X/XS - Silver

SKU
AIXMTSI

Заштитете го вашиот iPhone X со iLuv Metal Care футролата. Оваа проѕирна футрола го покажува дизајнот на вашиот уред и има сребрена метална рачка за шарени акценти. Мекиот, флексибилен TPU материјал и дополнителната заштита за копчињата го заштитуваат финишот на вашиот телефон.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Заштитете го вашиот iPhone X со iLuv Metal Care футролата. Оваа проѕирна футрола го покажува дизајнот на вашиот уред и има сребрена метална рачка за шарени акценти. Мекиот, флексибилен TPU материјал и дополнителната заштита за копчињата го заштитуваат финишот на вашиот телефон.

Производител
iLuv
EAN code
639247817203
End of life
No
Боја
сребрена
Материјал
Polyurethane, TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X