iPhone 12 | 12 Pro Silicone Case with MagSafe - Electric Orange

SKU
MKTR3ZM/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252624081
Боја
Electric Orange
Материјал
Silicone
MagSafe compatibility
Yes
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro, iPhone 12

Product declaration