Knomo Tri-Fold Leather Folio Case for iPad Pro 12.9inch (2017) - Black:

Knomo Tri-Fold Leather Folio Case for iPad Pro 12.9inch (2017) - Black

SKU
14-507-BLK

Дизајниран за зачувување и заштита на вашиот iPad Pro 12.9 ", безбедно држејќи го на место со интуитивната rubber logo технологија и паметно дизајнираните рабови.

  • Изработен од кожа
  • Мазна внатрешна микрофибер облога обезбедува поголема безбеднос на екранот
  • Опремен со логото на KNOMO со гумени букви #LifeOrganised во внатрешноста
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Дизајниран за зачувување и заштита на вашиот iPad Pro 12.9 ", безбедно држејќи го на место со интуитивната rubber logo технологија и паметно дизајнираните рабови.

  • Изработен од кожа
  • Мазна внатрешна микрофибер облога обезбедува поголема безбеднос на екранот
  • Опремен со логото на KNOMO со гумени букви #LifeOrganised во внатрешноста
Производител
Knomo
EAN code
5055385424793
End of life
No
Материјал
Leather
Боја
jet black
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9"
Тип на футрола
Full case
Димензија и тежина
H31.8 x W22.5 x D1.3cm