Leitz Complete Tablet Power Sleeve 10inch - Black:

Leitz Complete Tablet Power Sleeve 10inch - Black

SKU
62930095
Лесна и тенка 10 инчна торба (29 x 2 x 22 см) за лаптопи, ултра книги и други мобилни уреди, за секојдневна употреба, одење на работа и патување.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Лесна и тенка 10 инчна торба (29 x 2 x 22 см) за лаптопи, ултра книги и други мобилни уреди, за секојдневна употреба, одење на работа и патување.
Производител
Leitz
EAN code
4002432103676
End of life
No
Материјал
Metal/Steel, Polyester
Боја
jet black
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4
Тип на футрола
Bag