Logitech Combo тастатура за iPad 10.2" (7 ген. & 8 ген.)

SKU
920-009629
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Logitech
Големина
No
End of life
No
Боја
црна
Бои
Black
Connectivity
Smart Connector
iPad компатибилност
iPad (7. gen)

Product declaration