Moshi Capto for iPhone XS Max

SKU
moshi-capto-for-iphone-xs-max-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Capto е тенка футрола со MultiStrap ™ кој носи нова функционалност на вашиот iPhone. Дизајниран за активен животен стил, Capto обезбедува сигурно затегнување кога сте во движење, така што вашиот телефон е безбедно прикачен на вашето тело. MultiStrap ™, исто така, може да се користи како поткрепа за безжично гледање видеа.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Големина
iPhone Xs Max
Производител
Moshi
Боја
црна
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max
Производител
Moshi
Боја
розева
Големина
iPhone XS Max
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration