Moshi Pluma за 13" MacBook

SKU
conf-moshi-pluma-macbook-pro-13-inch-mk

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Smoke Black
NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Smoke Black
2.590 МКД

Достапен производ

MacBook 13” Sleeve
MacBook 13” Sleeve
2.990 МКД

Достапен производ

Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Petrol Blue
Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Petrol Blue
2.190 МКД

Достапен производ

TUCANO Top 14 SLEEVE Blue MacBook Pro 14 (2021)
TUCANO Top 14 SLEEVE Blue MacBook Pro 14 (2021)
2.290 МКД

Достапен производ

NEXT ONE SAFEGUARD FOR MACBOOK AIR 13" M2 | SMOKE BLACK
NEXT ONE SAFEGUARD FOR MACBOOK AIR 13" M2 | SMOKE BLACK
2.790 МКД

Достапен производ

Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Green
Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Green
2.190 МКД

Достапен производ

NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Fog transparent
NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Fog transparent
Special Price 1.690 МКД
Regular Price 2.590 МКД

Достапен производ

NEXT MacBook Air 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
NEXT MacBook Air 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
2.590 МКД

Достапен производ

Детали

Футрола дизајнирана за вашиот MacBook Pro / Air 13 со USB-C влез.
Наполнета со неопрен за да го заштити вашиот уред од удари.
Водоотпорна футрола со патент за да го задржите вашиот лаптоп безбеден.
Место за пенкало во внатрешноста на футролата за да го носите вашето пенкало или молив.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Големина
No
Mac компатибилност
MacBook 13", MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)
Производител
Moshi
Weight
0.2000
EAN code
4713057253645
Боја
Gray
Големина
MacBook Pro 13inch Touch Bar
Case Size
13"
Тип на футрола
Soft case
Mac компатибилност
MacBook 13", MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017)
Производител
Moshi
EAN code
4713057257056
Боја
Pink
Тип на футрола
Sleeve, Soft case
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017)
Производител
Moshi
EAN code
4713057257230
Боја
Denim Blue
Тип на футрола
Sleeve, Soft case
Mac компатибилност
MacBook 13", MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration