Moshi SuperSkin for iPhone X

SKU
conf-moshi-superskin-for-iphone-x-mk
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Moshi's SuperSkin за iPhone е ултра-тенка, заштитна футрола за луѓе кои го обожуваат голиот изглед и чувство на нивниот iPhone. Само со тенки 0,35 мм, тој е еден од најтенките футроли во светот, кој нуди супериорен отпор од гребење од клучеви и други секојдневни предмети. Екстремната јасност на SuperSkin овозможува дизајнот на вашиот телефон да блесне. SuperSkin е достапен во Stealth Black и Crystal Clear.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
End of life
No
Материјал
Rubber
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
Moshi
Weight
0.1000
EAN code
4713057253959
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Rubber
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
Moshi
Weight
0.1000
EAN code
4713057253966
Боја
црна
Материјал
Rubber
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X