Moshi VersaCover for iPad Pro 12.9 (3rd gen) - Black:

Moshi VersaCover for iPad Pro 12.9 (3rd gen) - Black

SKU
99MO056007
Заштитето го вашиот iPad со стилски дизајнираниот VersaCover.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Амортизирачка обвивка која нуди трајна заштита од 360 степени. Едноставна оригами футрола која служи и како држач. Држачот поддржува пишување, читање и пребарување. Покрај тоа, подржана е и wake/sleep функцијата како и лесен пристап до сите копчиња и камерата.
Производител
Moshi
End of life
No
Материјал
Polyurethane
Боја
црна
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Back case, Front case
Sleeps/wakes iPad
Yes