Moshi Vitros for iPhone XS Max - Raven Black:

Moshi Vitros for iPhone XS Max - Raven Black

SKU
99MO103035
Карактеристики:
  • Ултра тенка футрола со заштита при паѓање
  • Издржлив полимер за отпорност на абразија, топлина и виткање.
  • Проѕирна позадина за да ја покаже убавината на вашиот телефон
  • Овозможено бежично полнење
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Карактеристики:
  • Ултра тенка футрола со заштита при паѓање
  • Издржлив полимер за отпорност на абразија, топлина и виткање.
  • Проѕирна позадина за да ја покаже убавината на вашиот телефон
  • Овозможено бежично полнење
Производител
Moshi
Weight
0.0340
End of life
No
Бои
Black
Боја
црна
Материјал
Plastic
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max
Димензија и тежина
16,1 x 8,1 x 1,1 cm