Satechi 72W TYPE-C PD Car Charger - Silver

SKU
ST-TCPDCCS

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Наполнете ги Вашите уреди додека сте на пат заедно со Satechi 72W Type-C PD полначот за автомобил. Користејќи ја најновата технологија за испорака на напојување, полначот за автомобили 72W испорачува до 60W од својот USB-C приклучок за брзо полнење на компатибилни лаптопи, таблети и паметни телефони и дополнителна USB-A порта за истовремено напојување на друг уред, до 12W.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
EAN code
879961008369
Боја
Silver
Големина
No
MagSafe compatibility
No

Product declaration