Sdesign Case with Apple Pencil slot iPad 10.2'' - сива

SKU
SDIPAD102-GR
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Sdesign Case со држач за Apple Pencil
Оваа заштитна футрола обезбедува заштита од гребнатини и оштетување на Вашиот iPad 10.2".
Одлична е за заштита од секојдневни удари, прскање и гребнатини iPad 10.2", a нејзиниот изглед ќе остане во добра состојба како и од моментот кога прв пат ќе ја извадите од кутијата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Материјал
Textile
Боја
сива
Бои
Grey
iPad компатибилност
iPad (7. gen)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes