Sdesign Color Edition Case for iPad Pro 12.9 - црна

SKU
YC12-BK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Sdesign Color Edition
Оваа заштитна футрола обезбедува заштита од гребнатини и оштетување на Вашиот 12.9" iPad Pro.
Одлична е за заштита од секојдневни удари, прскање и гребнатини 12.9" iPad Pro, a нејзиниот изглед ќе остане во добра состојба како и од моментот кога прв пат ќе ја извадите од кутијата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Боја
Black
Материјал
Eco-leather, Microfiber
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration