Sdesign Color Edition Case for iPad Pro 12.9 - црна

SKU
YC12-BK
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Sdesign Color Edition
Оваа заштитна футрола обезбедува заштита од гребнатини и оштетување на Вашиот 12.9" iPad Pro.
Одлична е за заштита од секојдневни удари, прскање и гребнатини 12.9" iPad Pro, a нејзиниот изглед ќе остане во добра состојба како и од моментот кога прв пат ќе ја извадите од кутијата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Материјал
Eco-leather, Microfiber
Боја
црна
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes