Sdesign Silicon Case iPad 10.2'' - сребрена

SKU
SDSL102-SL
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Sdesign Silicon Case iPad
Оваа заштитна футрола обезбедува заштита од гребнатини и оштетување на Вашиот iPad 10.2".
Одлична е за заштита од секојдневни удари, прскање и гребнатини iPad 10.2", a нејзиниот изглед ќе остане во добра состојба како и од моментот кога прв пат ќе ја извадите од кутијата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Материјал
Silicone
Боја
сребрена
Бои
Silver
iPad компатибилност
iPad (7. gen)
Тип на футрола
Full case