Speck Presidio Pro case for Airpods - White/Marble Grey

SKU
132765-8630

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
EAN code
848709079572
Боја
White
Големина
No
AirPods компатибилност
AirPods 1, AirPods 2, AirPods Wireless charging
Compatibility
AirPods

Product declaration