Speck Presidio Pro case for Airpods - White/Marble Grey

SKU
132765-8630
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Боја
бела
Големина
No
AirPods компатибилност
AirPods 1, AirPods 2, AirPods Wireless charging
Compatibility
AirPods

Product declaration