Next One AirPods Silicone Case | Pink

SKU
AP-SIL-PNK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
EAN code
6427157002505
Боја
Pink
Материјал
Silicone
AirPods компатибилност
AirPods 2

Product declaration