Next One AirPods Shield Case | Royal Blue

SKU
AP-TPU-BLU
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
EAN code
6427157002413
Боја
Blue
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane)
AirPods компатибилност
AirPods 2

Product declaration