Next One AirPods Pro Shield Case | Black

SKU
APPRO-TPU-BLK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
EAN code
6427157002437
Боја
Black
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane)
AirPods компатибилност
AirPods Pro

Product declaration