Next One AirPods Pro Silicone Case | Pink

SKU
APPRO-SIL-PNK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
EAN code
6427157002543
Боја
Pink
Материјал
Silicone
AirPods компатибилност
AirPods Pro

Product declaration