Next One AirPods Silicone Case | Black

SKU
AP-SIL-BLK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
EAN code
6427157002475
Боја
Black
Материјал
Silicone
AirPods компатибилност
AirPods 2

Product declaration