Next One AirPods Pro Shield Case | Leaf Green

SKU
APPRO-TPU-GRN
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
EAN code
6427157002444
Боја
Leaf Green
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane)
AirPods компатибилност
AirPods Pro

Product declaration